Przejdź do treści

ZWROTY TOWARÓW

Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić zakupione towary w terminie 14 dni liczonych od daty odbioru. Jeśli od odbioru towaru minęło 14 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu ani wymiany. Obowiązuje ona w przypadku zakupu wysłanego do krajów będących członkiem Unii Europejskiej.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

PROCEDURA ZWROTU

Powiadom nas najpierw mailowo korzystając z formularza kontaktowego o zwrocie. Towar należy odesłać na adres podany na dole tej strony.

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.

Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, środki zostaną zwrócone na kartę płatniczą lub do oryginalnej metody płatności.

Spóźnione lub brakujące zwroty:

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z wystawcą karty płatniczej jeśli płatność była dokonana za pomocą karty. Często przed zaksięgowaniem zwrotu pieniędzy mija trochę czasu.

Jeśli po wykonaniu tych czynności nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami.

Zwrot przedmiotów z wyprzedaży:

Zwrotowi podlegają tylko produkty w regularnej cenie. Przedmioty na wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

WYMIANY

Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, powiadom nas mailowo korzystając z formularza kontaktowego i wyślij przedmiot na adres poniżej.

ADRES ZWROTU

Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres:

LEDWORDS

BORAWSKIE 20

19-400 OLECKO

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie kosztów wysyłki zwrotu przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć wykupienie ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.

Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Skontaktuj się z nami pod adresem przez formularz kontaktowy, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów i zwrotów.

Koszyk