Przejdź do treści

ZWROTY TOWARÓW

Produkty oferowane w naszym sklepie powstają po zamówieniu na indywidualne zamówienie kupującego, w takim przypadku prawo zwrotu w terminie 14 dni na terenie EU jest ograniczone. Jeśli jesteś konsumentem i chcesz zwrócić produkt skontaktuj się z nami, każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

PROCEDURA ZWROTU

Powiadom nas najpierw mailowo korzystając z formularza kontaktowego o zwrocie. Towar należy odesłać na adres który otrzymasz po akceptacji zwrotu. Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, środki zostaną zwrócone na kartę płatniczą lub do oryginalnej metody płatności.

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z wystawcą karty płatniczej jeśli płatność była dokonana za pomocą karty. Często przed zaksięgowaniem zwrotu pieniędzy mija trochę czasu.

Jeśli po wykonaniu tych czynności nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami.

WYMIANY

Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, powiadom nas mailowo korzystając z formularza kontaktowego i wyślij przedmiot na adres który otrzymasz od nas po zatwierdzeniu wymiany.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie kosztów wysyłki zwrotu przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć wykupienie ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot, jednak w przypadku zagubienia lub zniszczenia przesyłki istnieje możliwość złożenia reklamacji do firmy kurierskiej.

Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Skontaktuj się z nami pod adresem przez formularz kontaktowy, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów i zwrotów.

Koszyk