Przejdź do treści

Oryginalna i profesjonalna reklama podświetlana, logotypy i litery

Specjalizujemy się w tworzeniu reklamy świetlnej. Od 2008 roku nieprzerwanie zajmujemy się tworzeniem reklam świetlnych w różnych formach. Realizujemy projekty od A do Z, takie jak litery przestrzenne, loga (sygnety, logo i hasła), kasetony reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne, ledony (LED neony), szyldy eventowe, dwustronne podświetlane semafory, pylony i wolnostojące totemy.Dzięki naszej pasji i wieloletniej praktyce stworzyliśmy skuteczną technikę opartą na indywidualnych rozwiązaniach projektowych i know-how. Jakość każdego z naszych projektów to połączenie ogromnego wysiłku, sumiennego podejścia zespołowego oraz stosowania wyłącznie oryginalnych, sprawdzonych materiałów. W realizacji projektu stawiamy najwyższe standardy pracy. Dzieje się tak, ponieważ szanujemy zaufanie naszych klientów. Zależy nam, aby każda reklama świetlna 3D LED produkowana w naszej pracowni była wyjątkowa i niezawodna przez wiele lat eksploatacji.
O nas
O nas
O nas
O nas

Oferta sklepu

W naszym sklepie oferujemy głównie gotowe logo podświetlane wraz z projektem graficznym, ale posiadamy wiedzę, umiejętności i szerokie możliwości tworzenia oryginalnych i eleganckich reklam z podświetleniem LED w różnych wzorach i kolorach.

Indywidualne zamówienie

Możemy również wykorzystać dowolną grafikę na naszych gotowych produktach lub znaleźć grafikę odpowiednią dla danego zlecenia (w tym przypadku mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za grafikę). Zapraszamy do kontaktu.

DANE FIRMY

LEDWords LLC
5016 Foxen Ct
82001 Cheyenne

co nas wyróżnia

jakość

Używamy najlepszych materiałów, jak diody Samsung do tworzenia naszych produktów.

wykonanie

Dzięki bogatemu doświadczeniu i pasji wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością.

cena

Jako bezpośredni producent reklam świetlnych, oferujemy Neony LED w korzystnych cenach.

Koszyk